Translate

Translate:

Kontakta oss

Åsgatan 62, 1 tr
776 31 Hedemora

 

 
Inger Wilstrand
VD

070 - 224 31 13

inger@hedemoranaringsliv.se
 
Karin Löfstrand
Landsbygdsutveckling, projektledare "Centrumgruppen"

070 - 224 49 48

karin@hedemoranaringsliv.se
 

Anna Malmestrand
Nyföretagarrådgivning och rådginving till befintliga företag

070 - 369 94 69

anna@hedemoranaringsliv.se

  Eva-Lena Palander
Projektledare "Gruvorten - en innovationsplattform för gruvnäringen i Mellansverige"
070 - 288 00 08
eva-lena@hedemoranaringsliv.se
 

Camilla Karlsson

Ekonom
070 - 351 06 38
camilla@hedemoranaringsliv.se

 

Ellina Zapolskaia

Företagsrådgivare ”En väg in”
070-351 09 42
ellina@hedemoranaringsliv.se

 

 

 

TREVLIG SOMMAR
önskar vi på
Hedemora Näringsliv AB

 

 

Kontoret har stängt veckorna 28 - 31. Vid akuta ärenden går det bra att kontakta Inger Wilstrand via sms på 070-224 31 13.

 

 

 

KALENDARIUM

 

HÖSTEN 2017

Kalendariet kommer att uppdateras kontinuerligt med höstens aktiviteter inom en snar framtid. Trevlig sommar!