Translate

Translate:

Kontakta oss

Åsgatan 62, 1 tr
776 31 Hedemora

 

 
Inger Wilstrand
VD

070 - 224 31 13

inger@hedemoranaringsliv.se
 
Karin Löfstrand
Landsbygdsutveckling, projektledare "Centrumgruppen"

070 - 224 49 48

karin@hedemoranaringsliv.se
 

Anna Malmestrand
Nyföretagarrådgivning och rådginving till befintliga företag

070 - 369 94 69

anna@hedemoranaringsliv.se

  Eva-Lena Palander
Projektledare "Gruvorten - en innovationsplattform för gruvnäringen i Mellansverige"
070 - 288 00 08
eva-lena@hedemoranaringsliv.se
 

Camilla Karlsson

Ekonom
070 - 351 06 38
camilla@hedemoranaringsliv.se

 

Ellina Zapolskaia

Företagsrådgivare ”En väg in”
070-351 09 42
ellina@hedemoranaringsliv.se

 

Mats Eriksson

Praktiksamordnare "En väg in"
070-351 09 37
mats@hedemoranaringsliv.se

 

KALENDARIUM

 

VÅREN 2017
MARS
27

Företagsskolan Hedemora 
Marknadsföring och sälj 
del 2

22 Drop in-rådgivning (utländsk bakgrund)
APRIL
4 Daladagen, Falun
6 Företagsfrukost Hedemora  
6 Lunchträff Ägarskiften, Hedemora
10 Företagsskolan Hedemora Bygglov och livsmedel 
11 Deklarera enskild firma, Skatteverket, Hedemora
MAJ
4 Företagsfrukost Hedemora
8 Företagsskolan Hedemora 
Starta företag
JUNI
1 Företagsfrukost Hedemora